EXPAT DESTEK HİZMETİ

2012 yılından bu yana HRM Danışmanlık; Amerika, İngiltere, İskoçya, Gürcistan ve İtalya gibi birçok ülkeden ülkemize gelen expat’lerle çalışmaktadır. Başarı elde etmiş ve kanıtlanmış eğitim metodlarımızla geniş bir endstri kitlesine hitap etmeye (ve büyümeye) devam etmektedir.

Müşterilerimiz (Danışanlarımız veya Müşteri portfoliyomuz) ülkemize gelen expat ve ailelerinden oluşmaktadır.

Expat Koçluğu

Yeni bir ülkeye taşınmak sadece yeni bir şehirde yaşamak veya değişik yiyecekler yemek demek değildir. Expatler ve aileleri yeni işlerine, evlerine ve sosyal ortamlarına alışmak durumda kalıyorlar.

Expat destek danışmanlık hizmetlerimiz size ve gelen expatlerinize bu değişim sürecini kolayca geçmelerini sağlar.

Kişiselleştirilmiş hizmetlerimiz expat’lerinizin geçiş döneminde yaşanabilir streslerle müdacele etmesi yerine işlerine konsantre olmalarını sağlar ve yaşam süreçlerini kolaylaştırır.

Başarılarımız geri bildirimlerle ölçülebilirdir. Hem expat hemde ailesine verilen bu desteklerle vakit kayıp etmeden expatin görevine başlamasını ve ailesinin ortama uyum sağlamasına yardımcı olur.

Kültür farkındalık ve uyum eğitimlerimiz firmanızın değerlerini (vizyon) ve misyonunu baz alıp Türk iş ve sosyal kültür değerlerini bir araya getirip expatlerinize ulaştırır.

Türk İş ve Sosyal Kültürü

Kültürel Farkındalık ve Uyum Eğitimi

Proğramımız Türk kültürel değerleri, karşılaşılabilecek sorunları ve anlaşılması gereken kültürel farklılıkları anlamaya yardımcı olur. Danışmanlarımız expatlerinize ve ailelerine mümkün olduğunca kısa sürede yeni işlerine, evlerine ve sosyal ortama yerleşmelerine yardımcı olacak temel kültür anlayışları, bilgiyi ve ipuçlarını verir.

Expatlerinize hizmetlerimizi sağlamak size pek çok şekilde fayda getirecektir. Çünkü bu tür durumlar expatlerinizin uyum süreci boyunca üretiminin azalmasına neden olabilir.

Özellikle, bu önemli değişim süresince bu değişimle ilgili stress ya da endişelerle uğraşmanız gerekmeyecektir. Gerçekçi (Realistic) örnek ve hikayelerle bunu sizin için biz yapacağız (anlatacağız).

EXPAT DESTEK PROGRAMLARI