GENEL KATILIMA AÇIK EĞİTİMLER

NÖRO BİLİM İLE GELECEĞİNİZE YÖN VERİN!
ANKARA
16 Mayıs 2017

Saat: 09:30 – 17:00

Eğitimin Amacı

Hızla değişen dünyamızda, Nöro bilimin iş hayatında daha etkin kullanılmaya başlamasıyla, başarıya ulaşmanın kuralları yeniden düzenlenmeye başlandı. Yöneticilerin teknik bilgilerinin mükemmel olmasının şirketlerini başarıya ulaştırmada yeterli olmadığı güncel örnekler ile her gün karşımıza çıkmaktadır. Bu sebepten dolayı kişinin öncelikle kendisini tanıması, hangi alanlarda kendisini geliştirebileceğini ve en önemlisi nasıl daha etkin iletişim kurabileceğini bilmesi çok büyük önem taşımaktadır. Çünkü sizlerin sosyal ve iş ortamında diğer kişiler ile olan iletişim becerileriniz gelecekte ki kariyerinizi etkileyecektir. İngiltere’de ve dünyada kabul görmüş kişisel gelişim araçlarının en güncellerinden biri olan PRISM Brain Mapping Davranış Profilleme Envanter uygulaması ile kişisel gelişim alanlarımızı belirleyebileceğiz ve başarılı bir kariyer için çalışma arkadaşlarımız ile nasıl etkili iletişim kurabileceğimizi öğreneceğiz. Bu eğitiminde, Nöro bilim esaslarına dayanılarak geliştiren PRISM Brain Mapping Davranış Profilleme Envanter 
uygulaması ile tüm katılımcıların davranış eğilim profilleri çıkarılacak ve şahsi olarak verilecek kısa geribildirim ve davranış eğilimi haritası sayesinde katılımcıların hangi konularda kendilerini geliştirecekleri anlatılacaktır.

Eğitimin İçeriği

• Başarıyı getiren faktörler nelerdir?
• İnsan beyninin özelliklerini bilmek bize iş ve sosyal yaşamda neler kazandırır?
• Yoksa kararlarımı veren zihnimiz değil de beynimiz mi? 
• En güncel konulardan Nöro bilimin iş hayatındaki yeri
• İnsan beyninde karar alma mekanizması nasıl çalışır?
• Neden teknik bilgisi iyi çalışanlar her zaman başarılı olmaz?
• PRISM modeli nedir? Davranış haritamızı nasıl okuruz?
• PRISM modelinde yer alan 4 farklı davranış eğilimlerini nasıl yorumlarız?
• Kendimizi tanımak ve diğer kişiler ile nasıl iletişim kuracağımı öğrenmek neden önemlidir?
• İş hayatında başarılı olmak için hangi konularda kendimi geliştirmeliyim?
• Farklı davranış özellikleri olan kişiler ile başarılı bir iletişimi nasıl kurarım?
• Başarılı bir kariyer için nasıl daha etkili iletişim kurarım? Kişiye özel etkili iletişim kurma teknikleri

Eğitmen: Dr. Neşe Saruhan

Neşe Saruhan Boğaziçi Üniversitesi psikoloji bölümünden mezun oldu. Koç Üniversitesi MBA programını tamamladıktan sonra 1997 yılında Alcatel Kablo A.Ş. ‘de Pazarlama Bölümünde çalışmaya başladı.2001 yılında iş yaşamına ara vererek e-ticaret üzerine yenilikleri araştırmak ve çalışmalar yapmak için Loyola Üniversitesi’nde e-ticaret üzerine diploma programını tamamladı. Türkiye’ye dönüşünde Nexans (eski adı ile Alcatel Kablo) İletişim Endüstri ve Ticaret A.Ş.’de Pazarlama Müdürü olarak göreve başladı. Sonrasında Nexans İletişim Endüstri ve Ticaret A.Ş.’de Marmara Bölge Satış Müdürü, Stratejik Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü ve Satış Direktör vekili olarak farklı pozisyonlarda görev aldı. İş yaşamı sırasında başladığı Marmara Üniversitesi, İşletme fakültesi ana bilim dalı, Örgütsel Davranış bilim dalında doktora çalışmalarını 2013 yılında tamamlamıştır. Halen Bahçesehir Üniversitesinde, Neuro Pazarlama, Kurumsal Değişim Yönetimi ve Liderlik üzerine dersler vermekte ve aynı zamanda ND Yönetim Danışmalık olarak kurumlara Nöro Pazarlama, Nöro Satış ve Nöro Liderlik konularında eğitimler vermektedir. PRISM Brain Mapping uygulama sertifikasına sahiptir.

Eğitim Yeri: Hotel Midi
Adres: Karyağdı Sokak No: 40 Çankaya Ankara
Bilgi ve Kayıt için: 
HRM Danışmanlık - Ankara Ofisi
Uğur Mumcu Cad. 95/10

Tarih
Eğitim Konusu
Eğitim Yeri