Hrm Danışmanlık "Bireysel Kariyer Danışmanlığı" Kazandırdı

Hrm Danışmanlık "Bireysel Kariyer Danışmanlığı" Kazandırdı
17 / 10 / 2010


11-13 Ekim 2010 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşen 18. Ulusal İnsan Kaynakları Yönetimi Kongresi’ne katılan HRM Danışmanlık kongre boyunca renkli bir çekilişe imza attı. Kongrenin gerçekleştiği 3 gün boyunca, HRM Danışmanlık standını ziyaret ederek çekilişe katılanlar, “Bireysel Kariyer Danışmanlığı” hizmeti kazanma fırsatını yakaladılar. Çekilişte Selin Tezeren,
Özlem Dilek ve Şenyıl Ataman adlı 3 talihli katılımcı, HRM Danışmanlık’ın uzman kadrosu tarafından verilecek olan bu hizmeti almaya hak kazandılar.

Bireysel Kariyer Danışmanlığı, kişilerin kariyerlerine yön vermelerine yardımcı olmak amacıyla verilen bir hizmettir. Kişinin bireysel özellikleri, hedefleri ve ilgi alanlarını gözetilerek, kendi kariyer yolunda doğru rotada ilerlemesine yardımcı olunur. İş arayan yada iş değiştirmek isteyen kişiler, kariyer danışmanlığı hizmeti kanalıyla, kendi potansiyellerinin farkında olarak, alternatif kariyer yolları belirlemeyi ve doğru işle eşleşmek için gerekli zihin haritasını oluşturmayı öğrenirler. HRM Danışmanlık, bundan sonra katılacağı etkinliklerde de benzer hediyeler vermeye devam edecek.

17 Ekim 2010 Sabah İşte İnsan