EĞİTİM HİZMETLERİ

Kurumların başarısının donanımlı çalışanların yaratacağı sinerjiden geçtiğine inanan HRM Danışmanlık, eğitim ve gelişim programlarıyla kurumsal performansınızı yükseltir, bireysel yetkinliklerin ve ekip başarısının artırılmasına katkı sağlayan çözümler üretir.

1997 yılından bu yana özgün eğitim programları geliştirmekte olan HRM’nin temel ilkesi, teorik altyapı ile uygulamaya dönük içerik arasında denge kurulması ve “günlük hayatta kullanılabilir” bilginin kolay anlaşılan bir dille aktarılmasıdır. Bu amaçla vaka analizlerine ağırlık verilerek, kuramsal her bilginin uygulamadaki karşılığı gözetilir. Eğitim programları gerek içerik, gerekse vaka çalışmalarının teması açısından, müşterinin özelliklerine ve gereksinimlerine göre düzenlenir.

HRM Danışmanlık; konusunda uzman eğitmen kadrosu ve stratejik ortakları ile bireylerin ve kurumların performansını arttıran “eğitim çözümleri” üretmede iddialı, deneyimli, güvenilir bir iş ortağıdır.

REFERANSLAR
BP Türkiye
3 Kelimede HRM; Güvenilir, Çözüm odaklı, Duyarlı.
BP Türkiye 10 yılı aşkın süredir HRM ile birlikte çalışmaktadır ve bu süre boyunca 1 kez bile uyumsuzluk veya yanlışlıkla karşılaşmamıştır.
Nispeten küçük fakat fazlasıyla profesyonel bir şirket olan HRM Danışmanlık, bizim için kesinlikle güvenilir bir iş ortağıdır.

Reyhan Elmalidag
BP Türkiye İK Müdürü
TANAP
HRM, atikliğimizi iyi düşünülmüş perspektifleriyle ve hızlı eylemleriyle destekleyen uzun vadeli, güven duyduğumuz bir iş ortağımızdır.

Çiğdem ÖZDEMİR EVREN
İnsan Kaynakları Direktörü
Bilkent Üniversitesi
“HRM firması farklı sektör ve kadrolarda görev yapan profesyonellerin yeni iş arayışlarında destek almayı tercih ettiği firmaların başında gelmektedir. Geniş ve nitelikli aday portföyü geçmişte yaptığımız işe alımlarda çok faydalı bir araç olmuştu. Sürecin hem adayların, hem de işveren temsilci İK biriminin ihtiyaç ve beklentilere uygun yürütülmesi de HRM’nin öne çıkan özelliklerinden biridir.”

  Ersun Türköz
İnsan Kaynakları Müdürü
ASAS AMBALAJ BASKI SANAYI ve TIC A.S.
HRM ile 10 yıldır çalışmaktayız. Çalıştığımız her projede, danışmanlarımız beklentilerimizin çok üzerinde bize destek verdiler. Bu yüzden yıllardır çalışmaya devam ediyoruz.

Yasin ATAK 
Insan Kaynakları Müdürü
HRM ANDROID UYGULAMASI İÇİN TIKLAYIN.