EXPAT DESTEK HİZMETİ

HRM Danışmanlık, ülkemize gelen yabancı çalışanlar (Expat’lar) ve aileleri için yeni bir ülkeye daha hızlı ve kolay adapte olabilmeleri adına ihtiyaç duyacakları bir çok alanda destek hizmeti sunmaktadır.

Çalışma ve Oturma İzni

Farklı ülke vatandaşları için çalışma ve oturma izni alımı konusunda hizmet sunmaktayız. Yıllar içerisinde edinmiş olduğumuz tecrübe sayesinde müşterilerimiz adına yapmış olduğumuz başvuruları sorunsuz bir şekilde sonuçlandırmaktayız. 

Yabancı Çalışanlar için Yerleşme Desteği (Relocation)

HRM Danışmanlık ülkemize belirli süre için gelen yabancı çalışan ve aileleri için yeni bir ülkeye daha hızlı ve kolay adapte olabilmeleri için ihtiyaç duyacakları birçok alanda yanlarındadır.
•Bilgilendirme Paketi (Information Pack)
•Şehir Tanıtım Turu
•Ev Bulma Hizmeti
•Okul Bulma Hizmeti
•Tüm Abonelik ve Resmi Kayıt İşlemleri

Expat Koçluğu

Yeni bir ülkeye taşınmak sadece yeni bir şehirde yaşamak veya değişik yiyecekler yemek demek değildir. Expatler ve aileleri yeni işlerine, evlerine ve sosyal ortamlarına alışmak durumda kalıyorlar.

Expat destek danışmanlık hizmetlerimiz size ve gelen expatlerinize bu değişim sürecini kolayca geçmelerini sağlar.

Kişiselleştirilmiş hizmetlerimiz expat’lerinizin geçiş döneminde yaşanabilir streslerle müdacele etmesi yerine işlerine konsantre olmalarını sağlar ve yaşam süreçlerini kolaylaştırır.

Başarılarımız geri bildirimlerle ölçülebilirdir. Hem expat hemde ailesine verilen bu desteklerle vakit kayıp etmeden expatin görevine başlamasını ve ailesinin ortama uyum sağlamasına yardımcı olur.

Kültür farkındalık ve uyum eğitimlerimiz firmanızın değerlerini (vizyon) ve misyonunu baz alıp Türk iş ve sosyal kültür değerlerini bir araya getirip expatlerinize ulaştırır.

Kültürel Farkındalık ve Uyum Eğitimi

Programımız Türk kültürel değerleri, karşılaşılabilecek sorunları ve anlaşılması gereken kültürel farklılıkları anlamaya yardımcı olur. Danışmanlarımız expatlerinize ve ailelerine mümkün olduğunca kısa sürede yeni işlerine, evlerine ve sosyal ortama yerleşmelerine yardımcı olacak temel kültür anlayışları, bilgiyi ve ipuçlarını verir.

Expatlerinize hizmetlerimizi sağlamak size pek çok şekilde fayda getirecektir. Çünkü bu tür durumlar expatlerinizin uyum süreci boyunca üretiminin azalmasına neden olabilir.

Özellikle, bu önemli değişim süresince bu değişimle ilgili stress ya da endişelerle uğraşmanız gerekmeyecektir. Gerçekçi (Realistic) örnek ve hikayelerle bunu sizin için biz yapacağız (anlatacağız).

EXPAT DESTEK PROGRAMLARI

REFERANSLAR
BP Türkiye
3 Kelimede HRM; Güvenilir, Çözüm odaklı, Duyarlı.
BP Türkiye 10 yılı aşkın süredir HRM ile birlikte çalışmaktadır ve bu süre boyunca 1 kez bile uyumsuzluk veya yanlışlıkla karşılaşmamıştır.
Nispeten küçük fakat fazlasıyla profesyonel bir şirket olan HRM Danışmanlık, bizim için kesinlikle güvenilir bir iş ortağıdır.

Reyhan Elmalidag
BP Türkiye İK Müdürü
TANAP
HRM, atikliğimizi iyi düşünülmüş perspektifleriyle ve hızlı eylemleriyle destekleyen uzun vadeli, güven duyduğumuz bir iş ortağımızdır.

Çiğdem ÖZDEMİR EVREN
İnsan Kaynakları Direktörü
Bilkent Üniversitesi
“HRM firması farklı sektör ve kadrolarda görev yapan profesyonellerin yeni iş arayışlarında destek almayı tercih ettiği firmaların başında gelmektedir. Geniş ve nitelikli aday portföyü geçmişte yaptığımız işe alımlarda çok faydalı bir araç olmuştu. Sürecin hem adayların, hem de işveren temsilci İK biriminin ihtiyaç ve beklentilere uygun yürütülmesi de HRM’nin öne çıkan özelliklerinden biridir.”

  Ersun Türköz
İnsan Kaynakları Müdürü
ASAS AMBALAJ BASKI SANAYI ve TIC A.S.
HRM ile 10 yıldır çalışmaktayız. Çalıştığımız her projede, danışmanlarımız beklentilerimizin çok üzerinde bize destek verdiler. Bu yüzden yıllardır çalışmaya devam ediyoruz.

Yasin ATAK 
Insan Kaynakları Müdürü
HRM ANDROID UYGULAMASI İÇİN TIKLAYIN.