FELSEFEMİZ

Bilgiyi ve deneyimi paylaşmak…Birlikte öğrenmek ve gelişmek…

HRM Danışmanlık, üstlendiği her projeyi, süresi ve kapsamı ne olursa olsun, bir “yatırım fırsatı” olarak görür:  Birlikte büyümeye ve gelişmeye yatırım.

Uzun vadeli işbirliği, danışmanlık hizmeti alan ve veren tarafların, birbirlerine karşı açık, destekleyici, birbirlerinden öğrenmeye istekli olmasıyla mümkündür.

Bu bilince sahip olan HRM Danışmanlık, müşterilerinde uzun soluklu ve etkili katma değer yaratmayı öncelikle önemser. Bunu gerçekleştirmek için iyi dinler, doğru anlar, uygulama öncesi ödevini (mevcut durum analizini) iyi yapar, ilgili tüm tarafların katılımı ile görüş birliğini gözetir, uygulama planını öngörülen sürelerde hayata geçirir, sonuçları ölçer, değerlendirir, raporlar. 

REFERANSLAR
BP Türkiye
3 Kelimede HRM; Güvenilir, Çözüm odaklı, Duyarlı.
BP Türkiye 10 yılı aşkın süredir HRM ile birlikte çalışmaktadır ve bu süre boyunca 1 kez bile uyumsuzluk veya yanlışlıkla karşılaşmamıştır.
Nispeten küçük fakat fazlasıyla profesyonel bir şirket olan HRM Danışmanlık, bizim için kesinlikle güvenilir bir iş ortağıdır.

Reyhan Elmalidag
BP Türkiye İK Müdürü
TANAP
HRM, atikliğimizi iyi düşünülmüş perspektifleriyle ve hızlı eylemleriyle destekleyen uzun vadeli, güven duyduğumuz bir iş ortağımızdır.

Çiğdem ÖZDEMİR EVREN
İnsan Kaynakları Direktörü
Bilkent Üniversitesi
“HRM firması farklı sektör ve kadrolarda görev yapan profesyonellerin yeni iş arayışlarında destek almayı tercih ettiği firmaların başında gelmektedir. Geniş ve nitelikli aday portföyü geçmişte yaptığımız işe alımlarda çok faydalı bir araç olmuştu. Sürecin hem adayların, hem de işveren temsilci İK biriminin ihtiyaç ve beklentilere uygun yürütülmesi de HRM’nin öne çıkan özelliklerinden biridir.”

  Ersun Türköz
İnsan Kaynakları Müdürü
ASAS AMBALAJ BASKI SANAYI ve TIC A.S.
HRM ile 10 yıldır çalışmaktayız. Çalıştığımız her projede, danışmanlarımız beklentilerimizin çok üzerinde bize destek verdiler. Bu yüzden yıllardır çalışmaya devam ediyoruz.

Yasin ATAK 
Insan Kaynakları Müdürü
HRM ANDROID UYGULAMASI İÇİN TIKLAYIN.