GENEL KATILIMA AÇIK EĞİTİMLER

GİRİŞİMCİLİK
ANKARA
06 Aralık 2019

 

Saat: 09:30 – 17:00

Eğitimin Amacı:

İlk kez girişimcilik tecrübesi yaşamayı planlayan kişilere, temel düzeyde girişimcilik ve işletme yönetimi ve iş planı kavramları hakkında bilgi vermek.

Eğitim İçeriği:
*Girişimcilik ile ilgili tanımlar
*Girişimcinin sahip olması gereken özellikler
*İş fikri geliştirme
*Pazar araştırma
*Pazarlama planı ve temel stratejiler
*Finansal plan yapma
*İşletme türleri ve girişimciler için çalışma şekilleri
*Girişimciler için hibe programları
*İş modeli oluşturma ve iş planına dönüştürme

Eğitimin Uygulanması:

Eğitim, konu anlatımları ve uygulamalarla yürütülecektir. Katılımcıların bireysel veya grup halinde iş fikri belirlemesinin ardından,
belirlenen iş fikirlerine yönelik olarak iş modeli oluşturmaları ve gerekli araştırmaları yapmaları sağlanacaktır. İki günlük eğitimin ardından bir sü re ara verilerek katılımcıların iş fikri ile ilgili araştırma yapmaları ve iş planına dönüştürmeleri sağlanacaktır.

 

 

Tarih
Eğitim Konusu
Eğitim Yeri
REFERANSLAR
BP Türkiye
3 Kelimede HRM; Güvenilir, Çözüm odaklı, Duyarlı.
BP Türkiye 10 yılı aşkın süredir HRM ile birlikte çalışmaktadır ve bu süre boyunca 1 kez bile uyumsuzluk veya yanlışlıkla karşılaşmamıştır.
Nispeten küçük fakat fazlasıyla profesyonel bir şirket olan HRM Danışmanlık, bizim için kesinlikle güvenilir bir iş ortağıdır.

Reyhan Elmalidag
BP Türkiye İK Müdürü
TANAP
HRM, atikliğimizi iyi düşünülmüş perspektifleriyle ve hızlı eylemleriyle destekleyen uzun vadeli, güven duyduğumuz bir iş ortağımızdır.

Çiğdem ÖZDEMİR EVREN
İnsan Kaynakları Direktörü
Bilkent Üniversitesi
“HRM firması farklı sektör ve kadrolarda görev yapan profesyonellerin yeni iş arayışlarında destek almayı tercih ettiği firmaların başında gelmektedir. Geniş ve nitelikli aday portföyü geçmişte yaptığımız işe alımlarda çok faydalı bir araç olmuştu. Sürecin hem adayların, hem de işveren temsilci İK biriminin ihtiyaç ve beklentilere uygun yürütülmesi de HRM’nin öne çıkan özelliklerinden biridir.”

  Ersun Türköz
İnsan Kaynakları Müdürü
ASAS AMBALAJ BASKI SANAYI ve TIC A.S.
HRM ile 10 yıldır çalışmaktayız. Çalıştığımız her projede, danışmanlarımız beklentilerimizin çok üzerinde bize destek verdiler. Bu yüzden yıllardır çalışmaya devam ediyoruz.

Yasin ATAK 
Insan Kaynakları Müdürü
HRM ANDROID UYGULAMASI İÇİN TIKLAYIN.