GENEL KATILIMA AÇIK EĞİTİMLER

KRİZ DÖNEMİNDE SATIŞ TEKNİKLERİ
ANKARA
07 Ekim 2020

Saat: 09:30 – 17:00

Eğitimin amacı:
Gelişmekte olan pazarlarda İş dünyasının ayrılmaz bir parçası, kriz. Ekonomik, diplomatik, siyasi vb farklı nedenlerle doğabiliyor. Kişi ve kurumların krizi ele alış şekli krizde yok olmaları ile güçlenerek çıkmaları arasında farkı belirliyor. Kriz dönemlerinde yaşanan değişikler ile bu değişikliklere hızlı adapte olabilmek için kriz öncesi ve sırasında yapılması gerekenlerin ele alındığı bu eğitime katılanlar kriz döneminde etki alanlarında kalan unsurları hatırlar / öğrenebilirler. Kriz dönemlerinde sıklıkla düşülen hatalara karşılık girişimci ruhunu koruyarak güçlü kalmanın; doğru analiz yapıp hızlı karar alarak krizden büyüyerek çıkmanın mümkün olduğunu görürler.  

Bu eğitim ile, 
•Kriz dönemlerinde satış ve pazarlama faaliyetlerinin kurtarıcı olduğunu göstermek
•Satış faaliyetleri ve pazarlama fonksiyonunun kriz ortamında nasıl kullanılması gerektiğini göstermek 
•Kriz dönemlerinde ciroyu korumak için odaklanılması gereken satışı destekleyici unsurları aktarmak 
•Satışçılar, girişimciler ve yöneticilere krize karşı teslimiyetçi kalmak yerine doğru / mücadeleci stratejileri geliştirerek büyümenin mümkün olduğunu göstermek amaçlanmaktadır.
Bazı başlıklar, 
•Kriz tanımı / kriz algısı / kriz dönemi dinamikleri 
•Kriz döneminde tüketici davranışları 
•Krizde kurtarıcı: satış faaliyetleri ve pazarlama fonksiyon

Eğitmen: Volkan Yörütken

1998 senesinde Doğu Akdeniz Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Profesyonel iş yaşamına sigorta sektöründe, satış pozisyonunda başladı.   Kariyeri süresince sigorta, otomotiv, enerji, yazılım, güvenlik otomasyonu ve otelcilik sektörlerinde tecrübe edindi. Bireysel ve kurumsal satış temsilciliği, satış müdürlüğü,   özel müşteriler satış müdürlüğü, satış ve pazarlama direktörlüğü ve
 genel koordinatörlük görevlerinde bulundu. Çalıştığı şirketlerde görev tanımı dışında eğitmenlik ve kalite temsilciliği görevlerini üstlendi.  «Eğitimcinin Eğitimi» sertifikasını 2011 senesinde TMI’dan aldı. Volkan YÖRÜTKEN, 20 senede edindiği profesyonel birikimini paylaşmak üzere 2018 senesinde eğitim ve danışmanlık şirketini kurmuştur. Simurg & Tulpar Akademik Eğitim ve Danışmanlık bünyesinde  hizmet verdiği kişi ve şirketlere iş verimliliğini arttırmaya yönelik eğitim, seminer ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Eğitim Yeri: Hotel Midi
Adres: Karyağdı Sokak No: 40 Çankaya Ankara
Bilgi ve Kayıt için: HRM Danışmanlık - Ankara Ofisi
Uğur Mumcu Cad. 95/10
Tel: 0 312 4475055

Tarih
Eğitim Konusu
Eğitim Yeri
REFERANSLAR
BP Türkiye
3 Kelimede HRM; Güvenilir, Çözüm odaklı, Duyarlı.
BP Türkiye 10 yılı aşkın süredir HRM ile birlikte çalışmaktadır ve bu süre boyunca 1 kez bile uyumsuzluk veya yanlışlıkla karşılaşmamıştır.
Nispeten küçük fakat fazlasıyla profesyonel bir şirket olan HRM Danışmanlık, bizim için kesinlikle güvenilir bir iş ortağıdır.

Reyhan Elmalidag
BP Türkiye İK Müdürü
TANAP
HRM, atikliğimizi iyi düşünülmüş perspektifleriyle ve hızlı eylemleriyle destekleyen uzun vadeli, güven duyduğumuz bir iş ortağımızdır.

Çiğdem ÖZDEMİR EVREN
İnsan Kaynakları Direktörü
Bilkent Üniversitesi
“HRM firması farklı sektör ve kadrolarda görev yapan profesyonellerin yeni iş arayışlarında destek almayı tercih ettiği firmaların başında gelmektedir. Geniş ve nitelikli aday portföyü geçmişte yaptığımız işe alımlarda çok faydalı bir araç olmuştu. Sürecin hem adayların, hem de işveren temsilci İK biriminin ihtiyaç ve beklentilere uygun yürütülmesi de HRM’nin öne çıkan özelliklerinden biridir.”

  Ersun Türköz
İnsan Kaynakları Müdürü
ASAS AMBALAJ BASKI SANAYI ve TIC A.S.
HRM ile 10 yıldır çalışmaktayız. Çalıştığımız her projede, danışmanlarımız beklentilerimizin çok üzerinde bize destek verdiler. Bu yüzden yıllardır çalışmaya devam ediyoruz.

Yasin ATAK 
Insan Kaynakları Müdürü
HRM ANDROID UYGULAMASI İÇİN TIKLAYIN.