GENEL KATILIMA AÇIK EĞİTİMLER

NETWORKING EĞİTİMİ (TANINMA SANATI)
ANKARA
18 Ocak 2020

Saat: 09:30 – 17:00

Eğitim İçeriği:

*Etkin Tanışma

*Kendimizi Etkin İfade Etme

*Güven Bağı Kurmanın 5 Adımı

*Kişisel İletişim Yol Haritaları

*Dijital ve Yüz Yüze Görüşmeler

*Referanslara Ulaşmak

Eğitmen: Sezin Çağlayan

İlk, orta ve lise öğrenimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Çankaya Üniversitesi’nde ‘Endüstri Mühendisliği’ alanında lisans eğitimi aldı. 2005-2007 tarihleri arası Aygersan Otomotiv şirketinde pazarlama faaliyetlerine destek sağladı. 2007 yılı, İşletme alanında diploma eğitimi almak üzere Londra’ya yerleşti. Eğitimini tamamladıktan sonra Shane Global Dil Okulları’nda 2 yıl boyunca Pazarlama bölümünde çalıştı. Eş zamanlı olarak, kurduğu Turizm şirketinde, kişilere ve gruplara özel günlük geziler, kültürel ve eğitim turları organize etti.2010 yılında Türkiye’ye döndükten sonra çalışmalarına eğitim sektöründe British Education Bureau ile devam etti. 2012 yılı itibari ile Koç Holding’in maden firması Demir Export’un satış bölümünde çalışmaya başladı ve 5 yıl süresince ürünlerin dünya pazar araştırması, alternatif kullanım alanlarının araştırılması gibi pazarlama süreçlerinde yer aldı. Ağustos 2016 tarihinde Demir Export İnsan Kaynakları departmanında Kurumsal İletişim alanında yürüttüğü şirket tanıtımına yönelik kurumsal faaliyetlere ve şirket içi eğitimlerine; şu an bağımsız olarak şirket eğitimlerine destek vererek devam etmektedir.  2015 yılı itibari ile başladığı ‘NLP Practitioner’, ‘Profesyonel Koçluk’, ‘Eğitmen Uzmanlık Programı’ ve ‘Sosyoloji’ lisans eğitimleri ile eş zamanlı olarak Bağımsız Eğitmenlik ve Profesyonel Koçluk yapmaktadır. MAN Türkiye A.Ş., Demir Export A.Ş., İzgören Akademi, Rönesans Holding, Başkent Üniversitesi, Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Hilton Hotel, Mövenpick Hotel, PMI Türkiye, Arı Okulları, Era Başarı, Global Vizyon, Eğitim Al, iWorkbetter, Nar Gayrimenkul, Rescate Hotels, Coldwell Banker Gayrimenkul, eğitim verdiği kuruluşlardan bazılarıdır. ‘Networking’, ‘İletişim’, ‘Takım Çalışması’ ve ‘Motivasyon’ alanlarında düzenlediği atölye ve seminerlerin içeriğini, sayısını, süresini ve uygulama sıklığını tamamen firmaların ihtiyaçlarına göre belirlemektedir. Katılımcılarda sağlamayı amaçladığı temel kazanımlar; ekip içi ve iç iletişim becerilerinin gelişmesi, öz motivasyonlarının artması, yaşam değerlerinin belirlenmesi ve bu değerlerle uyumlu hayatlar yaşamaları ile ilgili edindikleri farkındalıktır. 

Eğitim Yeri: Hotel Midi
Adres: Karyağdı Sokak No: 40 Çankaya Ankara
Bilgi ve Kayıt için: HRM Danışmanlık - Ankara Ofisi
Uğur Mumcu Cad. 95/10
Tel: 0 312 4475055
ankara@hrm.com.tr

 

 

Tarih
Eğitim Konusu
Eğitim Yeri
REFERANSLAR
BP Türkiye
3 Kelimede HRM; Güvenilir, Çözüm odaklı, Duyarlı.
BP Türkiye 10 yılı aşkın süredir HRM ile birlikte çalışmaktadır ve bu süre boyunca 1 kez bile uyumsuzluk veya yanlışlıkla karşılaşmamıştır.
Nispeten küçük fakat fazlasıyla profesyonel bir şirket olan HRM Danışmanlık, bizim için kesinlikle güvenilir bir iş ortağıdır.

Reyhan Elmalidag
BP Türkiye İK Müdürü
TANAP
HRM, atikliğimizi iyi düşünülmüş perspektifleriyle ve hızlı eylemleriyle destekleyen uzun vadeli, güven duyduğumuz bir iş ortağımızdır.

Çiğdem ÖZDEMİR EVREN
İnsan Kaynakları Direktörü
Bilkent Üniversitesi
“HRM firması farklı sektör ve kadrolarda görev yapan profesyonellerin yeni iş arayışlarında destek almayı tercih ettiği firmaların başında gelmektedir. Geniş ve nitelikli aday portföyü geçmişte yaptığımız işe alımlarda çok faydalı bir araç olmuştu. Sürecin hem adayların, hem de işveren temsilci İK biriminin ihtiyaç ve beklentilere uygun yürütülmesi de HRM’nin öne çıkan özelliklerinden biridir.”

  Ersun Türköz
İnsan Kaynakları Müdürü
ASAS AMBALAJ BASKI SANAYI ve TIC A.S.
HRM ile 10 yıldır çalışmaktayız. Çalıştığımız her projede, danışmanlarımız beklentilerimizin çok üzerinde bize destek verdiler. Bu yüzden yıllardır çalışmaya devam ediyoruz.

Yasin ATAK 
Insan Kaynakları Müdürü
HRM ANDROID UYGULAMASI İÇİN TIKLAYIN.