GENEL KATILIMA AÇIK EĞİTİMLER

YENİ NESİL SATIŞ FELSEFESİ
ANKARA
27 Şubat 2020

Saat: 09:30 – 17:00
Eğitim İçeriği:

“Değişim” karşı konulamayan, her geçen gün hızlanan ve her alana yayılan bir çeşit virüs. Yaşadığımız çevre, yaşam şeklimiz, tercihlerimiz, hobilerimiz, hayallerimiz ve tabi ki işimiz bu virüsten etkileniyor. Değişime adapte olup bağışıklık kazanmak ve hayatı devam ettirmek ile bu virüse yenilip yok olmak arasında bir karar verelim.  Satış işindeyseniz ve satış performansımızı sürdürülebilir kılmak istiyorsak dijital dinamikleri, değişen müşteri ihtiyaç ve beklentilerini anlamamız ve uyum sağlamamız gerekiyor. Bu eğitimi alan katılımcılar değişen dünya düzeninde satış sonuçlarını etkileyen unsurları; bu unsurlara nasıl adapte olacaklarını, yaşam rutinlerine dahil etmeleri gereken faaliyetleri öğrenebilirler. 
Hayata ve satışa bakış açılarını gözden geçirir gerekiyorsa yeniden şekillendirebilirler.
• Dijital dönüşüm ile değişen dünya düzeninde satış işinin yeniden ele alınması
• Değişen teknoloji ve rekabet koşulları ile müşteri ihtiyaç – beklentilerine göre satış mesleğinin yeni gerekliliklerinin aktarılması
• Satış profesyonellerinin değişen dünya düzenine mesleki adaptasyonunun sağlanması; kendilerini geliştirmesi gereken unsurları fark etmeleri
 “Yeni Nesil Satış Felsefesi” eğitiminde değişen ve dijitalleşen dünyada satış faaliyetlerini etkileyen unsurlar ve uyum sağlamak için yapılması gerekenler ele alınır. Eğitimde yer alan konu başlıklarından bazıları;
• Ticaretin tarihsel gelişimi
• Satışta verimlilik
• Satışta süreklilik
• Networking
• Değer odaklılık

Eğitmen : Volkan Yörütken

1998 senesinde Doğu Akdeniz Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Profesyonel iş yaşamına sigorta sektöründe, satış pozisyonunda başladı. Kariyeri süresince sigorta, otomotiv, enerji, yazılım, güvenlik otomasyonu ve otelcilik sektörlerinde tecrübe edindi. Bireysel ve kurumsal satış temsilciliği, satış müdürlüğü, özel müşteriler satış müdürlüğü, satış ve pazarlama direktörlüğü ve genel koordinatörlük görevlerinde bulundu. Çalıştığı şirketlerde görev tanımı dışında eğitmenlik ve kalite temsilciliği görevlerini üstlendi. «Eğitimcinin Eğitimi» sertifikasını 2011 senesinde TMI’dan aldı.  Volkan YÖRÜTKEN, 20 senede edindiği profesyonel birikimini paylaşmak üzere 2018 senesinde eğitim ve danışmanlık şirketini kurmuştur. Simurg & Tulpar Akademik Eğitim ve Danışmanlık bünyesinde hizmet verdiği kişi ve şirketlere iş verimliliğini arttırmaya yönelik eğitim, seminer ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Eğitim Yeri: Hotel Midi
Adres: Karyağdı Sokak No: 40 Çankaya Ankara
Bilgi ve Kayıt için: HRM Danışmanlık - Ankara Ofisi
Uğur Mumcu Cad. 95/10
Tel: 0 312 4475055
 

 

 

 

 

Tarih
Eğitim Konusu
Eğitim Yeri
REFERANSLAR
BP Türkiye
3 Kelimede HRM; Güvenilir, Çözüm odaklı, Duyarlı.
BP Türkiye 10 yılı aşkın süredir HRM ile birlikte çalışmaktadır ve bu süre boyunca 1 kez bile uyumsuzluk veya yanlışlıkla karşılaşmamıştır.
Nispeten küçük fakat fazlasıyla profesyonel bir şirket olan HRM Danışmanlık, bizim için kesinlikle güvenilir bir iş ortağıdır.

Reyhan Elmalidag
BP Türkiye İK Müdürü
TANAP
HRM, atikliğimizi iyi düşünülmüş perspektifleriyle ve hızlı eylemleriyle destekleyen uzun vadeli, güven duyduğumuz bir iş ortağımızdır.

Çiğdem ÖZDEMİR EVREN
İnsan Kaynakları Direktörü
Bilkent Üniversitesi
“HRM firması farklı sektör ve kadrolarda görev yapan profesyonellerin yeni iş arayışlarında destek almayı tercih ettiği firmaların başında gelmektedir. Geniş ve nitelikli aday portföyü geçmişte yaptığımız işe alımlarda çok faydalı bir araç olmuştu. Sürecin hem adayların, hem de işveren temsilci İK biriminin ihtiyaç ve beklentilere uygun yürütülmesi de HRM’nin öne çıkan özelliklerinden biridir.”

  Ersun Türköz
İnsan Kaynakları Müdürü
ASAS AMBALAJ BASKI SANAYI ve TIC A.S.
HRM ile 10 yıldır çalışmaktayız. Çalıştığımız her projede, danışmanlarımız beklentilerimizin çok üzerinde bize destek verdiler. Bu yüzden yıllardır çalışmaya devam ediyoruz.

Yasin ATAK 
Insan Kaynakları Müdürü
HRM ANDROID UYGULAMASI İÇİN TIKLAYIN.