KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Firmamız müşterilerinin sahip oldukları insan kaynakları gücünü fark etmeleri, yüksek niteliğe sahip kurum ve kültürlerine uyum sağlayabilecek kişileri organizasyonlarına katmaları ve elde tutmaları için çözümler geliştirir. 

HRM; çevreye, iş sağlığına ve güvenliğine duyarlı, yasalara ve kalite standartlarına uyumlu, çalışanlarının yaratıcılığından güç alan, müşteri odaklı bir şirket olarak faaliyetlerini sürdürerek sektörde bilinen ilk 5 şirket içerisindedir. Uluslararası standartlar ile yerel deneyimlerin sentezinden oluşan kaliteli hizmet anlayışıyla “müşteriye özel” çözümler üretir. 

Firmamız “TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi” sahibi olup, sunduğu hizmetlerin Türk Standardı ve kriterlere uygunluğunu temin eder. 
Ayrıca ISO 9001:2015 belgesine sahip olan tek danışmanlık firmasıdır. Vizyonumuz; uygulanabilir şartların yerine getirilmesi ve kalite sisteminin sürekli iyileştirilmesini taahhüt eden bir yaklaşımla insan kaynakları alanındaki değişim ve  gelişimde öncü rol oynayan, verimliliğin arttırılmasında etkin işleve sahip, yasalarla uyumlu, evrensel başarı ölçütlerini kendine rehber edinmiş bir firma olmaktır.