NEDEN BİZ?

HRM Danışmanlık, firmalara sahip oldukları insan kaynakları gücünü fark etmeleri, yüksek niteliğe sahip ve kurum kültürlerine uyum sağlayabilecek kişileri organizasyonlarına katmaları ve elde tutmaları için çözümler geliştirir. Organizasyonların karşılaştıkları ya da karşılaşabilecekleri problemlerin saptanması ve çözümlenmesi aşamalarında danışmanlık hizmetleri verir.

HRM Danışmanlık sahip olduğu gücünü, insan kaynakları danışmanlığı alanındaki çeyrek yüzyılı aşkın tecrübesinden ve sadık müşterilerinden alır. Bugüne kadar 2.000’den fazla firma, insan kaynakları alanındaki ihtiyaçlarını HRM Danışmanlık’ın sunduğu yenilikçi çözümlerle karşılamıştır. Çok ofisli yapısı sayesinde farklı illerden gelen taleplere de rahatlıkla çözüm üretebilen HRM, dinamik ekibi ile müşterilerine etkili ve hızlı hizmet sağlar. İddialı veri tabanı, referansları ve hizmet anlayışı HRM’nin sağlam ve sürekliliğe dayanan geçmişinin izlerini taşır.

Uluslararası standartlar ile yerel deneyimlerin sentezinden oluşan hizmet anlayışı ile müşterilerine özel esnek çözümler üretir. Tüm işletmelerde insan kaynağının güçlenmesini hedefler. İnsan Kaynakları alanındaki değişim ve gelişimde öncü rol oynayan, insan kaynakları verimliliğinin arttırılmasında etkin işleve sahip, uluslararası rekabeti ve evrensel başarı kriterlerini kendine rehber edinmiş bir firma olmak vizyonuyla hareket eder.

Ankara ve İstanbul’ daki örgütlenmesi sayesinde , müşterilerinin farklı coğrafyalardaki farklı gereksinimlerine en hızlı ve doğru çözümü üretme konusunda kanıtlanmış bir iddiaya sahip olan HRM, projelerin gerektirdiği eşgüdüm, ofisler arası sinerji ve yakın takip yaklaşımı ile, müşterilerinin “hayatını kolaylaştırır’’.