ÜST DÜZEY YÖNETİCİ SEÇME VE İŞE YERLEŞTİRME

HRM Danışmanlık sahip olduğu gücünü, insan kaynakları danışmanlığı alanındaki çeyrek yüzyılı aşkın tecrübesinden ve sadık müşterilerinden alır. Bugüne kadar 2.000’den fazla firma, insan kaynakları alanındaki ihtiyaçlarını HRM Danışmanlık‘ın sunduğu yenilikçi çözümlerle karşılamıştır. 

HRMexæct®, HRM Danışmanlık‘ın iş dünyasının değişen ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği üst düzey yönetici seçiminde fark yaratmayı amaçlayan, butik projeler üreten bir işbirliği fırsatıdır. Geleceğin liderlerini ararken alışılagelmiş, klasik süreçlerin yerine daha deneysel, daha derinlikli, eğitici, analitik, otantik  bir metodolojiye sahiptir.

NEDEN BÖYLE BİR PROJE?

Bugün birçok şirketin,

  • İşe alım politikasına ya da bu politikaların uygulamasına veya denetimine,
  • Tepe yönetiminin işe alımı önceliklerinin arasına almasına, zaman ayırmasına, sürecin içinde daha fazla yer almasına ve İK’yı desteklemesine,
  • Sürecin daha verimli işlemesi ve daha isabetli yerleştirmeler için, pozisyonların iş profili, iş tanımı, ayırıcı unsurlar ve performans kriterlerini net olarak belirlemeye ihtiyacı var.

METODOLOJİMİZ
Proje, şirketlere yeni bir liderin yanı sıra, yeni bir sürecin zengin öğretilerini ve gözlemlerini sunmayı da amaçlamaktadır. Peki nasıl?