HR WEB

BİMSA’nın 40 yılı aşkın bilgi teknolojileri deneyimiyle geliştirdiği insan kaynakları uygulaması HR-WEB, her ölçekten ve sektörden kurumun kullanabildiği uçtan uca hizmet veren bordro ve İK sistemidir.

İnsan Kaynakları yönetiminin kurumun tüm idari kademeleri tarafından etkili bir şekilde yürütülmesini sağlayan HR-WEB, tüm birimlerin kendi performanslarını kontrol edebilmelerine olanak tanır. Dinamik sorgulama sayesinde çalışanlar kendi raporlarını kolayca üretebilir, grafik halinde sunulan raporlardan faydalanabilir.

HR-WEB`in temelini, tüm personelin kullanımına açık olan bir portal oluşturur. Sistem bünyesindeki self-servis portal, HR-WEB`i benzer insan kaynakları uygulamalarından ayırır. İnsan kaynaklarında şeffaflık sağlayan bu sistemde sadece kurumlar değil, personel de özlük bilgilerine ulaşabilir. Yöneticiler ise portal üzerinden personelle ilgili önemli bilgilere tek noktadan erişerek performans, terfi, prim gibi konularda daha kolay ve doğru kararlar verebilir. Kullanılan modüler yapı sayesinde, kurumlar sadece istenen alanda portalden yararlanabilir.

REFERANSLAR
BP Türkiye
3 Kelimede HRM; Güvenilir, Çözüm odaklı, Duyarlı.
BP Türkiye 10 yılı aşkın süredir HRM ile birlikte çalışmaktadır ve bu süre boyunca 1 kez bile uyumsuzluk veya yanlışlıkla karşılaşmamıştır.
Nispeten küçük fakat fazlasıyla profesyonel bir şirket olan HRM Danışmanlık, bizim için kesinlikle güvenilir bir iş ortağıdır.

Reyhan Elmalidag
BP Türkiye İK Müdürü
TANAP
HRM, atikliğimizi iyi düşünülmüş perspektifleriyle ve hızlı eylemleriyle destekleyen uzun vadeli, güven duyduğumuz bir iş ortağımızdır.

Çiğdem ÖZDEMİR EVREN
İnsan Kaynakları Direktörü
Bilkent Üniversitesi
“HRM firması farklı sektör ve kadrolarda görev yapan profesyonellerin yeni iş arayışlarında destek almayı tercih ettiği firmaların başında gelmektedir. Geniş ve nitelikli aday portföyü geçmişte yaptığımız işe alımlarda çok faydalı bir araç olmuştu. Sürecin hem adayların, hem de işveren temsilci İK biriminin ihtiyaç ve beklentilere uygun yürütülmesi de HRM’nin öne çıkan özelliklerinden biridir.”

  Ersun Türköz
İnsan Kaynakları Müdürü
ASAS AMBALAJ BASKI SANAYI ve TIC A.S.
HRM ile 10 yıldır çalışmaktayız. Çalıştığımız her projede, danışmanlarımız beklentilerimizin çok üzerinde bize destek verdiler. Bu yüzden yıllardır çalışmaya devam ediyoruz.

Yasin ATAK 
Insan Kaynakları Müdürü
HRM ANDROID UYGULAMASI İÇİN TIKLAYIN.