HRM HABER

2014-05-01
HRM Çankırı Üniversitesinde

Çankırı Karatekin Üniversitesi Geleceği İnşa Topluluğu’nun, “Geleceği İnşa Günleri” organizasyonu 1-4 Mayıs 2014 tarihlerinde Çankırı Koç Otel’de “Eğitim Sorunları ve Girişimcilik” teması ile gerçekleştirildi.

Üniversitenin davetlisi olarak programa katılan HRM Danışmanlık İstanbul Ofis Yöneticisi Ayşegül Davutoğlu, öğrencilerle bir araya gelerek “Meslek Seçimi ve Kariyer Yönetimi” konulu bir sunum yaptı. 

Çeşitli panel, atölye çalışmaları, seminerler ve söyleşilerin olduğu programda Türk eğitim sisteminin temel sorunları, 21.yy da alternatif eğitim metotları, girişimci üniversitelerin önemi ve kariyer yönetimi gibi konular ele alındı.

REFERANSLAR
BP Türkiye
3 Kelimede HRM; Güvenilir, Çözüm odaklı, Duyarlı.
BP Türkiye 10 yılı aşkın süredir HRM ile birlikte çalışmaktadır ve bu süre boyunca 1 kez bile uyumsuzluk veya yanlışlıkla karşılaşmamıştır.
Nispeten küçük fakat fazlasıyla profesyonel bir şirket olan HRM Danışmanlık, bizim için kesinlikle güvenilir bir iş ortağıdır.

Reyhan Elmalidag
BP Türkiye İK Müdürü
TANAP
HRM, atikliğimizi iyi düşünülmüş perspektifleriyle ve hızlı eylemleriyle destekleyen uzun vadeli, güven duyduğumuz bir iş ortağımızdır.

Çiğdem ÖZDEMİR EVREN
İnsan Kaynakları Direktörü
Bilkent Üniversitesi
“HRM firması farklı sektör ve kadrolarda görev yapan profesyonellerin yeni iş arayışlarında destek almayı tercih ettiği firmaların başında gelmektedir. Geniş ve nitelikli aday portföyü geçmişte yaptığımız işe alımlarda çok faydalı bir araç olmuştu. Sürecin hem adayların, hem de işveren temsilci İK biriminin ihtiyaç ve beklentilere uygun yürütülmesi de HRM’nin öne çıkan özelliklerinden biridir.”

  Ersun Türköz
İnsan Kaynakları Müdürü
ASAS AMBALAJ BASKI SANAYI ve TIC A.S.
HRM ile 10 yıldır çalışmaktayız. Çalıştığımız her projede, danışmanlarımız beklentilerimizin çok üzerinde bize destek verdiler. Bu yüzden yıllardır çalışmaya devam ediyoruz.

Yasin ATAK 
Insan Kaynakları Müdürü
HRM ANDROID UYGULAMASI İÇİN TIKLAYIN.