HRM HABER

2014-05-01
HRM İzmir'den Yeni Bir Eğitim Alanı

Sürekli gelişime ve iyileştirmeye önem veren HRM İzmir, eğitim hizmetlerine yenilerini eklemeye devam ediyor. Eğitim alanımız artık doğa, doğada öğreniyoruz. Simülasyonla değil, gerçek koşullarda karşımıza çıkan zorlukları nasıl aşabileceğimizi yaşayarak deneyimliyoruz.
Açık alan eğitimleri ile birlikte içimizde hapsettiğimiz enerjimizi açığa çıkarıyoruz. Sınırlarımızı zorluyoruz, başarabilmek gücümüzü keşfediyoruz. Doğanın sonsuz öğretici gücünü keşfediyoruz. Bizi eğitmesine ve yol göstermesine izin veriyoruz. Kişisel gelişim, risk analizi, stres yönetimi, takım çalışması eğitimlerinde eğitim anlayışımızı değiştiriyoruz. 
HRM İzmir Mayıs ayı içerisinde Gates firmasının 150 kişilik çalışanına oryantiring eğitimini tamamladı. 
Oryantiring (yönbulma, orienteering), harita yardımıyla yön bulmayı içeren, zamana karşı yapılan bir açık alan spordur. Oryantiring eğitimi ile takım çalışması, koordinasyon, strateji geliştirme, zaman kullanımı ve yönetimi gibi becerilerin gerek kişisel gerekse takım olarak öğrenilmesi ve geliştirilmesi sürecine çok başarılı olarak uyarlanabilen bir spor etkinliğidir. Ayrıca bu eğitim sayesinde çalışanların yetkinliklerini tespit ederek kariyer haritalarını oluşturma imkanı firmalara sunulmaktadır. 

REFERANSLAR
BP Türkiye
3 Kelimede HRM; Güvenilir, Çözüm odaklı, Duyarlı.
BP Türkiye 10 yılı aşkın süredir HRM ile birlikte çalışmaktadır ve bu süre boyunca 1 kez bile uyumsuzluk veya yanlışlıkla karşılaşmamıştır.
Nispeten küçük fakat fazlasıyla profesyonel bir şirket olan HRM Danışmanlık, bizim için kesinlikle güvenilir bir iş ortağıdır.

Reyhan Elmalidag
BP Türkiye İK Müdürü
TANAP
HRM, atikliğimizi iyi düşünülmüş perspektifleriyle ve hızlı eylemleriyle destekleyen uzun vadeli, güven duyduğumuz bir iş ortağımızdır.

Çiğdem ÖZDEMİR EVREN
İnsan Kaynakları Direktörü
Bilkent Üniversitesi
“HRM firması farklı sektör ve kadrolarda görev yapan profesyonellerin yeni iş arayışlarında destek almayı tercih ettiği firmaların başında gelmektedir. Geniş ve nitelikli aday portföyü geçmişte yaptığımız işe alımlarda çok faydalı bir araç olmuştu. Sürecin hem adayların, hem de işveren temsilci İK biriminin ihtiyaç ve beklentilere uygun yürütülmesi de HRM’nin öne çıkan özelliklerinden biridir.”

  Ersun Türköz
İnsan Kaynakları Müdürü
ASAS AMBALAJ BASKI SANAYI ve TIC A.S.
HRM ile 10 yıldır çalışmaktayız. Çalıştığımız her projede, danışmanlarımız beklentilerimizin çok üzerinde bize destek verdiler. Bu yüzden yıllardır çalışmaya devam ediyoruz.

Yasin ATAK 
Insan Kaynakları Müdürü
HRM ANDROID UYGULAMASI İÇİN TIKLAYIN.