HRM HABER

2014-09-17
'Kadın Girişimcilik ve Liderlik Zirvesi' toplantısındaydık.

Turkish Women’s International Network, Türkiye Kadın Girişimciler Derneği KAGİDER ve UPS Türkiye iş birliği ile 26 Şubat’ta hayata geçen “Kadın Liderlik Platformu’nun” dördüncü toplantısı 17 Eylül Çarşamba günü gerçekleştirdi. 

Teması “Satışta Kadın Sayısını Arttırmak” olarak belirlenen organizasyona, Unilever Türkiye Modern Ticaret Müşteri Geliştirme Direktörü Neslihan Nigiz Ulak, HP Ülke İnsan Kaynakları Direktörü İdil Ün Tınaz ve Sanofi Ankara Bölge Müdürü Ayşegül Haktanır konuşmacı olarak katıldılar. HRM İstanbul Ofis Yöneticileri Sema Süvarioğlu ve Ayşegül Davutoğlu’da katılımcılar arasında idi.

REFERANSLAR
BP Türkiye
3 Kelimede HRM; Güvenilir, Çözüm odaklı, Duyarlı.
BP Türkiye 10 yılı aşkın süredir HRM ile birlikte çalışmaktadır ve bu süre boyunca 1 kez bile uyumsuzluk veya yanlışlıkla karşılaşmamıştır.
Nispeten küçük fakat fazlasıyla profesyonel bir şirket olan HRM Danışmanlık, bizim için kesinlikle güvenilir bir iş ortağıdır.

Reyhan Elmalidag
BP Türkiye İK Müdürü
TANAP
HRM, atikliğimizi iyi düşünülmüş perspektifleriyle ve hızlı eylemleriyle destekleyen uzun vadeli, güven duyduğumuz bir iş ortağımızdır.

Çiğdem ÖZDEMİR EVREN
İnsan Kaynakları Direktörü
Bilkent Üniversitesi
“HRM firması farklı sektör ve kadrolarda görev yapan profesyonellerin yeni iş arayışlarında destek almayı tercih ettiği firmaların başında gelmektedir. Geniş ve nitelikli aday portföyü geçmişte yaptığımız işe alımlarda çok faydalı bir araç olmuştu. Sürecin hem adayların, hem de işveren temsilci İK biriminin ihtiyaç ve beklentilere uygun yürütülmesi de HRM’nin öne çıkan özelliklerinden biridir.”

  Ersun Türköz
İnsan Kaynakları Müdürü
ASAS AMBALAJ BASKI SANAYI ve TIC A.S.
HRM ile 10 yıldır çalışmaktayız. Çalıştığımız her projede, danışmanlarımız beklentilerimizin çok üzerinde bize destek verdiler. Bu yüzden yıllardır çalışmaya devam ediyoruz.

Yasin ATAK 
Insan Kaynakları Müdürü
HRM ANDROID UYGULAMASI İÇİN TIKLAYIN.