İK FONKSİYONLARI İLE İSG UYGULAMALARI ENTEGRASYON DANIŞMANLIĞI

Güvenli İş Sağlığı , Güvende İnsan Kaynakları

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu çerçevesinde, İş Sağlığı ve Güvenliği uygulamalarını firmanızın İnsan Kaynakları fonksiyonlarına Hukuk ve İnsan Kaynakları yönetimi bakış açısıyla entegre ediyoruz.

Yürürlüğe giren 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu çerçevesinde aynı zamanda 4857 sayılı iş kanununun ilgili maddeleri de dikkate alınarak İnsan Kaynakları Yönetimi yaklaşımı ile uygulamalara yönelik bir sistematik oluşturulacaktır. Bu kapsam doğrultusunda verilecek olan danışmanlık hizmetinde aşağıdaki başlıklar dikkate alınarak planlama yapılacaktır.

Size Ne Katkı Sağlayacak ?

İSG uygulamalarının İK/Hukuk süreçlerine uyarlanmasının 10 adımı:

1. Şirket Politikaları ve Organizasyonel Yapılanma

2.Seçme ve Yerleştirme

3. Eğitim ve Oryantasyon

4.Ücret , Performans  ve Ödül Yönetimi

5. Disiplin ve Fesih Yönetimi

6.Taşeron ve  İSG Partnerleri Yönetimi

7. Mobbing ve Taciz

8. İzin ve Devamsızlık Yönetimi

9. Metriklerle Ölçüm İzleme

10. İş Sağlığı ve Destekleyici Önleyici Sağlık Yönetimi

REFERANSLAR
BP Türkiye
3 Kelimede HRM; Güvenilir, Çözüm odaklı, Duyarlı.
BP Türkiye 10 yılı aşkın süredir HRM ile birlikte çalışmaktadır ve bu süre boyunca 1 kez bile uyumsuzluk veya yanlışlıkla karşılaşmamıştır.
Nispeten küçük fakat fazlasıyla profesyonel bir şirket olan HRM Danışmanlık, bizim için kesinlikle güvenilir bir iş ortağıdır.

Reyhan Elmalidag
BP Türkiye İK Müdürü
TANAP
HRM, atikliğimizi iyi düşünülmüş perspektifleriyle ve hızlı eylemleriyle destekleyen uzun vadeli, güven duyduğumuz bir iş ortağımızdır.

Çiğdem ÖZDEMİR EVREN
İnsan Kaynakları Direktörü
Bilkent Üniversitesi
“HRM firması farklı sektör ve kadrolarda görev yapan profesyonellerin yeni iş arayışlarında destek almayı tercih ettiği firmaların başında gelmektedir. Geniş ve nitelikli aday portföyü geçmişte yaptığımız işe alımlarda çok faydalı bir araç olmuştu. Sürecin hem adayların, hem de işveren temsilci İK biriminin ihtiyaç ve beklentilere uygun yürütülmesi de HRM’nin öne çıkan özelliklerinden biridir.”

  Ersun Türköz
İnsan Kaynakları Müdürü
ASAS AMBALAJ BASKI SANAYI ve TIC A.S.
HRM ile 10 yıldır çalışmaktayız. Çalıştığımız her projede, danışmanlarımız beklentilerimizin çok üzerinde bize destek verdiler. Bu yüzden yıllardır çalışmaya devam ediyoruz.

Yasin ATAK 
Insan Kaynakları Müdürü
HRM ANDROID UYGULAMASI İÇİN TIKLAYIN.