İK YÖNETİM SİSTEMLERİNİN 3 BOYUTLU ANALİZİ

Günümüzde, İnsan Kaynakları Yönetimi’nin  işveren nezdindeki sorumluluklarının artması, değişen çalışan profilleri ve yeni jenerasyon çalışanlara yönelik uygulamalar ile yürürlüğe giren (yeni) yasal mevzuatlar  kurumlardaki İnsan Kaynakları uygulamalarının varlığını ve etkinliğini  daha da önemli kılmaktadır. Bu nedenle İnsan Kaynakları sistemlerinin gözden geçirilmesi, değerlendirilmesi ve iyileşmeye açık alanların belirlenmesi, hem İK yöneticileri, hem de işverenler açısından gereklidir.

Tüm İnsan Kaynakları süreçlerinizi, konusunda uzman bir ekip ile Hukuk, İnsan Kaynakları ve Kalite Yönetim Sistemleri’ne yönelik uygulamalar açısından  ele alıp,  değerlendirerek raporluyoruz.

İK “3D Analiz” hizmeti ile kazanımlarınız:

REFERANSLAR
BP Türkiye
3 Kelimede HRM; Güvenilir, Çözüm odaklı, Duyarlı.
BP Türkiye 10 yılı aşkın süredir HRM ile birlikte çalışmaktadır ve bu süre boyunca 1 kez bile uyumsuzluk veya yanlışlıkla karşılaşmamıştır.
Nispeten küçük fakat fazlasıyla profesyonel bir şirket olan HRM Danışmanlık, bizim için kesinlikle güvenilir bir iş ortağıdır.

Reyhan Elmalidag
BP Türkiye İK Müdürü
TANAP
HRM, atikliğimizi iyi düşünülmüş perspektifleriyle ve hızlı eylemleriyle destekleyen uzun vadeli, güven duyduğumuz bir iş ortağımızdır.

Çiğdem ÖZDEMİR EVREN
İnsan Kaynakları Direktörü
Bilkent Üniversitesi
“HRM firması farklı sektör ve kadrolarda görev yapan profesyonellerin yeni iş arayışlarında destek almayı tercih ettiği firmaların başında gelmektedir. Geniş ve nitelikli aday portföyü geçmişte yaptığımız işe alımlarda çok faydalı bir araç olmuştu. Sürecin hem adayların, hem de işveren temsilci İK biriminin ihtiyaç ve beklentilere uygun yürütülmesi de HRM’nin öne çıkan özelliklerinden biridir.”

  Ersun Türköz
İnsan Kaynakları Müdürü
ASAS AMBALAJ BASKI SANAYI ve TIC A.S.
HRM ile 10 yıldır çalışmaktayız. Çalıştığımız her projede, danışmanlarımız beklentilerimizin çok üzerinde bize destek verdiler. Bu yüzden yıllardır çalışmaya devam ediyoruz.

Yasin ATAK 
Insan Kaynakları Müdürü
HRM ANDROID UYGULAMASI İÇİN TIKLAYIN.