KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Firmamız müşterilerinin sahip oldukları insan kaynakları gücünü fark etmeleri, yüksek niteliğe sahip kurum ve kültürlerine uyum sağlayabilecek kişileri organizasyonlarına katmaları ve elde tutmaları için çözümler geliştirir. 

HRM; çevreye, iş sağlığına ve güvenliğine duyarlı, yasalara ve kalite standartlarına uyumlu, çalışanlarının yaratıcılığından güç alan, müşteri odaklı bir şirket olarak faaliyetlerini sürdürerek sektörde bilinen ilk 5 şirket içerisindedir. Uluslararası standartlar ile yerel deneyimlerin sentezinden oluşan kaliteli hizmet anlayışıyla “müşteriye özel” çözümler üretir. 

Firmamız “TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi” sahibi olup, sunduğu hizmetlerin Türk Standardı ve kriterlere uygunluğunu temin eder. 
Ayrıca ISO 9001:2015 belgesine sahip olan tek danışmanlık firmasıdır. Vizyonumuz; uygulanabilir şartların yerine getirilmesi ve kalite sisteminin sürekli iyileştirilmesini taahhüt eden bir yaklaşımla insan kaynakları alanındaki değişim ve  gelişimde öncü rol oynayan, verimliliğin arttırılmasında etkin işleve sahip, yasalarla uyumlu, evrensel başarı ölçütlerini kendine rehber edinmiş bir firma olmaktır. 

 

 

REFERANSLAR
BP Türkiye
3 Kelimede HRM; Güvenilir, Çözüm odaklı, Duyarlı.
BP Türkiye 10 yılı aşkın süredir HRM ile birlikte çalışmaktadır ve bu süre boyunca 1 kez bile uyumsuzluk veya yanlışlıkla karşılaşmamıştır.
Nispeten küçük fakat fazlasıyla profesyonel bir şirket olan HRM Danışmanlık, bizim için kesinlikle güvenilir bir iş ortağıdır.

Reyhan Elmalidag
BP Türkiye İK Müdürü
TANAP
HRM, atikliğimizi iyi düşünülmüş perspektifleriyle ve hızlı eylemleriyle destekleyen uzun vadeli, güven duyduğumuz bir iş ortağımızdır.

Çiğdem ÖZDEMİR EVREN
İnsan Kaynakları Direktörü
Bilkent Üniversitesi
“HRM firması farklı sektör ve kadrolarda görev yapan profesyonellerin yeni iş arayışlarında destek almayı tercih ettiği firmaların başında gelmektedir. Geniş ve nitelikli aday portföyü geçmişte yaptığımız işe alımlarda çok faydalı bir araç olmuştu. Sürecin hem adayların, hem de işveren temsilci İK biriminin ihtiyaç ve beklentilere uygun yürütülmesi de HRM’nin öne çıkan özelliklerinden biridir.”

  Ersun Türköz
İnsan Kaynakları Müdürü
ASAS AMBALAJ BASKI SANAYI ve TIC A.S.
HRM ile 10 yıldır çalışmaktayız. Çalıştığımız her projede, danışmanlarımız beklentilerimizin çok üzerinde bize destek verdiler. Bu yüzden yıllardır çalışmaya devam ediyoruz.

Yasin ATAK 
Insan Kaynakları Müdürü
HRM ANDROID UYGULAMASI İÇİN TIKLAYIN.