SSS

HRM Danışmanlık ile iş aramak bana ne kazandırır ?
İnsan kaynağına önem veren birçok firmanın danışmanlığını yürüten HRM Danışmanlık, size niteliklerinize uygun birçok farklı alternatif sunmaktadır. Böylece değişik iş olanakları içerisinden seçim yapma ve kariyer planlaması konusunda uzman danışmanlarımızdan fikir alarak en doğru kararı verme şansınız olur. 'Başvurum gizli kalır mı?' endişesi duymaksızın deneyimli ve dinamik ekibimizle bağlantı kurabilirsiniz.
HRM'ye başvuru yapmam ya da özgeçmişimi bırakmam durumunda bir ödeme yapmam gerekiyor mu?
HRM İşkur tarafından onaylanan ilk özel istihdam bürolarından birisidir. Bize başvurduğunuz ya da bizim kanalımızla iş bulduğunuz takdirde, tarafımıza herhangi bir ücret ödenmemektedir. Sizden ücret talep eden danışmanlık firmaları olduğu takdirde lütfen istihdam@iskur.gov.tr adresine mail atarak İŞKUR'a şikayette bulununuz.
HRM'ye başvuru yaptıktan sonra nasıl bir süreç işliyor?
Herhangi bir pozisyona yaptığınız başvuru sonrasında, niteliklerinizin söz konusu pozisyona uygun görülmesi durumunda HRM danışmanları tarafından görüşmeye davet edilirsiniz. Görüşme sırasında sizi tanımaya çalışırız. Eğer sizin kariyer beklentileriniz ile firmanın sundukları uyumluysa, size olası iş imkanı ve firma hakkında bilgi aktarırız. Söz konusu iş fırsatı ile ilgilenmeniz halinde; size yönelik hazırladığımız raporu firma ile paylaşırız. Firmanın sizi olumlu değerlendirmesi durumunda, sizi firma yetkilileri ile tanıştırırız. Bu görüşmeden önce size firma ve görüşeceğiniz kişi hakkında detaylı bilgi aktarır, sizi mülakata hazırlarız. Süreç; firmanın işe alım politikasına göre ilerler. Değerlendirmeler sonucunda firmadan olumlu yanıt alınması durumunda, size iş teklifi yapılır. Eğer firma bir başka adayımıza iş teklifi yapmaya karar verirse, size mutlaka bu bilgi iletilir ve özgeçmişiniz farklı iş alternatiflerinde değerlendirilmek üzere veri tabanımızda tutulur.
Özgeçmişimin gizliliği nasıl sağlanıyor?
HRM Danışmanlık, aday özgeçmişlerinin gizliliğine çok önem vermektedir. Bu nedenle aday bilgilerini firma ile paylaşmadan önce adaydan onay alır ve hazırladığı aday raporunu danışmanlığını üstlendiği firmaya adayın ismini gizleyerek sunar.Veri tabanımız ise geniş güvenlik önlemleri ile tutulmakta, sadece HRM danışmanları tarafından görüntülenebilmektedir.
HRM Danışmanlık ile çalışmak firmama ne kazandırır?
Bizimle çalışmak size; yoğunlaştırılmış dikkat, zaman, gizlilik, güvenirlik, tarafsız bir dış görüş, profesyonel bir bakış açısı, yenilik, güçlü ve istikrarlı bir insan kaynakları politikası ve verimlilik kazandıracaktır. 

- Eleman alımında dışarıdan gelebilecek baskıları engellemek istiyorsanız,
- Kendi eleman arama yöntemlerinizle uygun adaylara ulaşamadığınızı deneyimlediyseniz,
- Ancak şirketin yapı ve alışkanlıklarından etkilenmeyen, tarafsız, uzman bir dış görüşün şirket içi insan kaynakları sorunlarını çözebileceği bilincindeyseniz,
- İnsan kaynaklarının şirketler arası rekabette en önemli unsur olduğunu görebiliyorsanız,–Yanlış eleman seçiminin neden olduğu emek, zaman ve para kaybını hesaplıyorsanız,
- Eleman seçimi ve sorunlarına ayıracağınız zaman ve emeği uzmanlık alanınızda harcayarak firma verimliliğinin artacağını öngörebiliyorsanız…

Sizinle çalışmaya hazırız!

REFERANSLAR
BP Türkiye
3 Kelimede HRM; Güvenilir, Çözüm odaklı, Duyarlı.
BP Türkiye 10 yılı aşkın süredir HRM ile birlikte çalışmaktadır ve bu süre boyunca 1 kez bile uyumsuzluk veya yanlışlıkla karşılaşmamıştır.
Nispeten küçük fakat fazlasıyla profesyonel bir şirket olan HRM Danışmanlık, bizim için kesinlikle güvenilir bir iş ortağıdır.

Reyhan Elmalidag
BP Türkiye İK Müdürü
TANAP
HRM, atikliğimizi iyi düşünülmüş perspektifleriyle ve hızlı eylemleriyle destekleyen uzun vadeli, güven duyduğumuz bir iş ortağımızdır.

Çiğdem ÖZDEMİR EVREN
İnsan Kaynakları Direktörü
Bilkent Üniversitesi
“HRM firması farklı sektör ve kadrolarda görev yapan profesyonellerin yeni iş arayışlarında destek almayı tercih ettiği firmaların başında gelmektedir. Geniş ve nitelikli aday portföyü geçmişte yaptığımız işe alımlarda çok faydalı bir araç olmuştu. Sürecin hem adayların, hem de işveren temsilci İK biriminin ihtiyaç ve beklentilere uygun yürütülmesi de HRM’nin öne çıkan özelliklerinden biridir.”

  Ersun Türköz
İnsan Kaynakları Müdürü
ASAS AMBALAJ BASKI SANAYI ve TIC A.S.
HRM ile 10 yıldır çalışmaktayız. Çalıştığımız her projede, danışmanlarımız beklentilerimizin çok üzerinde bize destek verdiler. Bu yüzden yıllardır çalışmaya devam ediyoruz.

Yasin ATAK 
Insan Kaynakları Müdürü
HRM ANDROID UYGULAMASI İÇİN TIKLAYIN.