ÜST DÜZEY YÖNETİCİ SEÇME VE İŞE YERLEŞTİRME

HRM Danışmanlık sahip olduğu gücünü, insan kaynakları danışmanlığı alanındaki çeyrek yüzyılı aşkın tecrübesinden ve sadık müşterilerinden alır. Bugüne kadar 2.000’den fazla firma, insan kaynakları alanındaki ihtiyaçlarını HRM Danışmanlık‘ın sunduğu yenilikçi çözümlerle karşılamıştır. 

HRMexæct®, HRM Danışmanlık‘ın iş dünyasının değişen ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği üst düzey yönetici seçiminde fark yaratmayı amaçlayan, butik projeler üreten bir işbirliği fırsatıdır. Geleceğin liderlerini ararken alışılagelmiş, klasik süreçlerin yerine daha deneysel, daha derinlikli, eğitici, analitik, otantik  bir metodolojiye sahiptir.

NEDEN BÖYLE BİR PROJE?

Bugün birçok şirketin,

METODOLOJİMİZ
Proje, şirketlere yeni bir liderin yanı sıra, yeni bir sürecin zengin öğretilerini ve gözlemlerini sunmayı da amaçlamaktadır. Peki nasıl?

REFERANSLAR
BP Türkiye
3 Kelimede HRM; Güvenilir, Çözüm odaklı, Duyarlı.
BP Türkiye 10 yılı aşkın süredir HRM ile birlikte çalışmaktadır ve bu süre boyunca 1 kez bile uyumsuzluk veya yanlışlıkla karşılaşmamıştır.
Nispeten küçük fakat fazlasıyla profesyonel bir şirket olan HRM Danışmanlık, bizim için kesinlikle güvenilir bir iş ortağıdır.

Reyhan Elmalidag
BP Türkiye İK Müdürü
TANAP
HRM, atikliğimizi iyi düşünülmüş perspektifleriyle ve hızlı eylemleriyle destekleyen uzun vadeli, güven duyduğumuz bir iş ortağımızdır.

Çiğdem ÖZDEMİR EVREN
İnsan Kaynakları Direktörü
Bilkent Üniversitesi
“HRM firması farklı sektör ve kadrolarda görev yapan profesyonellerin yeni iş arayışlarında destek almayı tercih ettiği firmaların başında gelmektedir. Geniş ve nitelikli aday portföyü geçmişte yaptığımız işe alımlarda çok faydalı bir araç olmuştu. Sürecin hem adayların, hem de işveren temsilci İK biriminin ihtiyaç ve beklentilere uygun yürütülmesi de HRM’nin öne çıkan özelliklerinden biridir.”

  Ersun Türköz
İnsan Kaynakları Müdürü
ASAS AMBALAJ BASKI SANAYI ve TIC A.S.
HRM ile 10 yıldır çalışmaktayız. Çalıştığımız her projede, danışmanlarımız beklentilerimizin çok üzerinde bize destek verdiler. Bu yüzden yıllardır çalışmaya devam ediyoruz.

Yasin ATAK 
Insan Kaynakları Müdürü
HRM ANDROID UYGULAMASI İÇİN TIKLAYIN.